• -5%

Sourozenecký kočárek Graco Stadium Duo 2019 Black Grey

6 590,00 Kč
6 260,50 Kč Sleva 5%
S DPH

Graco Stadium DUO

Velmi oblíbený a spolehlivý sourozenecký kočárek, kvalitní a pevný rám sourozeneckého kočárku Graco zajistí Vašim dětem pohodlí a maximální bezpečnost. Zcela vypolstrované sedačky a vyztužená opěradla sourozeneckého kočárku Graco zajistí Vašemu dítěti maximální pohodlí.

Vyvýšená zadní sedačka a průhledné okno v potahu stříšky předního sedadla umožňují dítěti lepší viditelnost směrem dopředu pro starší dítě.

Vyztužená opěradla jsou polohovatelná ve čtyřech polohách zadní (100-150 stupňů), ve dvou polohách přední (100-130 stupňů), a zajišťují Vašemu dítěti maximální komfort jízdy ve všech polohách.

Velké stříšky chrání Vaše děti nejen před působením slunečního záření, ale také před deštěm, je vyrobena z látky pohlcující UV záření, spolehlivě chrání Vaše děti.

Sedáky jsou vybaveny 5-bodovými bezpečnostními pásy, které spolehlivě zabrání vypadnutí dítěte z kočárku.

Kočárek složíte během jedné sekundy jednou rukou, aniž byste museli odložit dítě z náručí.

Velký a snadno přístupný nákupní koš, což ocení maminky zejména při nákupu. Nosnost koše je 5 kg.

Díky optimální šířce kočárku lze kočárek velice snadno ovládat i ve stísněných prostorech a v úzkých uličkách. Pomoci rukojeti lze ovládat kočárek pouze jednou rukou.

Na zadní sedačku lze umístit přenosnou vložnou tašku (za příplatek), čímž je kočárek možno použít pro dítě již od narození, starší dítě je umístěno na přední sedačce.

Kočárek je kompatibilní s autosedačkami Graco Junior Baby a Graco Logico S HP. Autosedačku je možno nasadit pouze na přední sedačku.

Součástí a v ceně kočárku jsou dva nánožníky. 

  • hmotnost: 15 kg
  • rozměry v rozloženém stavu: 113x60x100 cm
  • rozměry po složení: 66x57x109 cm
  • zadní sedák: vhodné od narození do 3 let (0-15 kg)
  • přední sedák: od 6 měsíců do 3 let (6-15 kg)
Počet
vyprodáno

429529